Türkiye Qatar Arasında Kargo Nasıl Gönderilir?

Türkiye’den Qatar’a kargo gönderilmesi günümüz teknolojisiyle hızla gerçekleştirilmektedir. Qatar kargo gönderileri Arap yarımadasında yer alan bu ülkeye ülkemizden çok sayıda kargo gönderiliyor. Bunların gönderilmesi sırasında öncelikle gönderilecek kargonun yasaklı maddeler içermemesi gerekmektedir. Qatar kanunları hangi maddelerin gönderilmesine izin vermiyor bu konuda bilginiz yoksa firmamızla görüşerek bu konuda bilgi alabilirsiniz.

Gönderinizi doğru şekilde kolilediğinizde ve gerekli belgeleri hazırladığınızda hiç sorun yaşamadan göndermeniz mümkün olmaktadır. Kargonuz adresinizden alınarak yurtdışında gitmesini istediğiniz adrese teslim edilmektedir. Teslimatın daha kısa sürede yapılmasını istediğiniz takdirde bunu belirtmeniz yeterlidir. Bu şekilde havayolu ile gönderimi sağlanmaktadır. Kargonuzu firmamız ile gönderdiğinizde nerede olduğunu ve teslim zamanını net olarak bilmeniz mümkün oluyor.

Türkiye Qatar Arasında Kargo Fiyatları

Yurtdışı kargo gönderilmesi sırasında fiyatların yurtiçinden fazla olduğu görülmektedir. Qatar kargo gönderilmek istendiğinde ise kolinin boyutlarına göre belirlenmektedir. Kargonun ağırlığı çoksa fiyatı yüksek olabiliyor. Bunun yanında zarf türü hafif kargolar ise oldukça uygun fiyatlarla gönderilebilmektedir. Yurtdışı kargoda fiyatın belirlenmesinde gönderinin teslim süresi de fiyatı etkiliyor.

Kısa sürede teslim edilmesi gereken kargolar bir gün içinde Qatar’daki adresine teslim edilebilmektedir. Bu durumda ise fiyatın yükseldiği görülüyor. Yurtdışı kargonuzu göndermeniz sırasında gerekli belgeleri önceden hazırlamaya önem vermeniz gerekiyor. Belgelerin hazırlanması ile kargonun gümrükte takılması gibi sorunlar yaşanmamaktadır. Yurtdışına kargo göndermeniz gerektiğinde bu konuda detaylı bilgileri airpostcargo.com.tr firmamızla iletişime geçerek alabilirsiniz.

 

Yorumlar (0)

Yorum yaz