Türkiye’den Dubai Kargo Nasıl Gönderilir?

Türkiye’den Dubai’ye kargo gönderilerinizde airpostcargo firmamız sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Yurtdışına kargo gönderilmesi sırasında dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Dubai kargo gönderimlerinizde dikkat etmeniz gereken noktalar hakkında airpostcargo firmamız sizlere destek vermektedir. Gönderinizin Dubai’nin kanunlarına uygun olup olmadığı konusunda da bilgi vermekteyiz. Gönderilmesinde bir sakınca olmayan ürünleri gerekli belgelerinizi hazırlamanızın ardından teslim almaktayız.

Dubai’ye göndereceğiniz kargoyu adresinizden alarak alıcının adresine teslim etmekteyiz. Arap Yarımadasında olan Dubai’ye kargolarınızın hasar görmeden ve kısa sürede gönderilmesini sağlamaktayız. Kargonun hasar görmemesi adına doğru paketlenmesi gerekiyor. Doğru olarak paketlenmiş olan kargolarınızın belgelerini de hazırlamış olmanız halinde teslim alıyoruz. airpostcargo  Firmamız tarafından kabul edilen kargonun nerede olduğu takip sistemi ile kontrol edilebilmektedir.

Dubai Kargo Ücretleri Nasıl Hesaplanıyor?

Dubai kargo ücretleri sanıldığının aksine oldukça uygun olarak belirleniyor. Dubai’yle Türkiye’nin aynı kıtada olması ücretin uygun olmasında en önemli etkendir. Bunun yanında kargonun bir ya da iki gün içinde teslim edilmesi istendiği takdirde fiyatı yükselebilmektedir. Yurtiçi gönderimlerinde kargonun ücretini sadece ağırlığı ya da boyutu belirlemektedir. Yurtdışı kargolarında ise farklı etkenlerde bulunmaktadır. Bu ülkeye yapacağınız kargolarda fiyatın belirlenmesinde şu etkenler bulunmaktadır.

·         Gönderinin boyutları ya da ağırlığı üzerinden fiyatı

·         Dubai’nin ülkemizle olan mesafesi

·         Bu ülkenin gümrük vergileri

·         Gönderim sırasında kullanılacak taşımacılık yöntemi

·         Ülkelerin para değerlerinin arasında oluşan kur farkları

·         Gönderilme şekli, acil teslim edilmesi gereken kargolar uçak ile gönderildiğinden fiyatı yüksek olmaktadır. 

Yorumlar (0)

Yorum yaz