Saudi Cargo Nasıl Gönderilir?

Türkiye ile Suudi Arabistan arasında ticaret gelişmeye devam etmektedir. Özellikle internet kullanımının yaygınlaşmasıyla küçük işletmelerde ürünlerini yurt dışına satma şansı buluyorlar. Saudi Cargo ile de bu ülkede yaşayan kişilerin ülkemizdeki ürünlere sorun yaşamadan sahip olabilmeleri mümkün olmaktadır. Arap yarımadasının en büyük ülkesi olarak Suudi Arabistan’a kargo göndermek istediğinizde öncelikle içeriğinin bu ülkenin kanunlarına uygun olmasına dikkat etmelisiniz.

Airposrcargo ile Yurtdışına kargonun gönderilmesi sırasında en fazla dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi doğru şekilde paketlenmesidir. Kargonun taşınması sırasında zarar görmemesi adına firmamız hazırlanan paketi kontrol etmektedir. Hasar görme ihtimali olması halinde ise doğru paketleme firmamız tarafından yapılmaktadır. Ardından kargo teslim alınarak teslim edileceği adrese doğru yola çıkmaktadır.

Saudi Cargo Teslim Süresi

Yurtdışına kargo göndermek için firmamızı tercih ettiğinizde kargoyu teslim almanın ardından size takip numarası vermekteyiz. Airpostcargo.com.tr İnternet sitemizden sahip olduğunuz numara ile kargonuzun hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz. Saudi Cargo gönderdiğinizde teslim süresi konusunda sizin istekleriniz ön plana çıkmaktadır. Acil teslim edilmesini istediğiniz kargolarınız için ekspres hizmet verilerek bir ya da iki gün içinde teslim edilmektedir.

Suudi Arabistan’ın ülkemiz ile aynı kıtada olması kargonun teslimi için çok fazla beklenmesine gerek kalmamasını sağlıyor. Acil gönderilecek olan kargolar için havayolu taşımacılığı kullanılıyor. Normal gönderiler içinse karayolu ya da demiryolu taşımacılığı tercih edilmektedir. Yurtdışına kargo göndermeniz gerektiğinde firmamızla iletişime geçerek kaliteli hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

Yorumlar (0)

Yorum yaz